درباره شرکت رادطب نوین زیست پایا

تجهیزات ازمایشگاهی
1

بررسی اجمالی

رادطب نوین داستان سخت کوشی و کارآفرینی، توانمندسازی ، توجه به جزئیات و مدیریت فرصت در واکنش به رویدادهای جهانی است. داستان ما داستانی از اختراعات فنی و تخیل است که در یک گستره جغرافیایی به قدری وسیع انجام می شود که خورشید هرگز در کاری که ما انجام می دهیم غروب نمی کند.بسیاری از تکنیک های مدیریت کسب و کار مدرن ما در یک تلاش واحد با تمرکز بر خدمات مشتری، یک مشتری در یک زمان، ترکیب می شوند. با کسب اطلاعات بیشتر در مورد رادطب نوین ، متوجه خواهید شد که چرا ما در کلاس جهانی هستیم. دراین بخش بیان می کنیم که ما کی هستیم، اهل کجا هستیم و به کجا می رویم.ما در سال 1360 به عنوان یک موسسه تجهیزات آزمایشگاهی تأسیس شدیم. شرکت رادطب نوین در سال 1393 به سمت تجهیزات دارویی روی آورد.

مدیر عامل شرکت رادطب

2

رادطب در روزهای نخست

موسسه رادطب در سال 1360 توسط آقای مهندس بهروز جهانشاه راد تاسیس شد. هدف رادطب تولید و واردات و تجهیز محصولات آزمایشگاهی برای آزمایشگاه ها بود. موسسه رادطب در روزهای آغازین خود کلیه تجهیزات آزمایشگاهی را از سراسر جهان وارد می کرد. این تجارت در توزیع به بازارهای دارویی، علوم زیستی، بیوتکنولوژی و تحقیقات پزشکی در ایران گسترش یافت.تبدیل به یک شرکت تولیدی:در سال 1389 با یاری خداوند و حمایت گروهی از مهندسین مجرب شرکت راد طب نوین توسط آقای مهندس بهروز جهانشاه راد جهت تحقیق و تولید محصولات جدید تاسیس گردید. این شرکت به سرعت خود را متحول کرد و به دلیل تولید و ارائه تجهیزات ایمنی آزمایشگاهی و بیولوژیکی به شهرت رسید. شرکت رادطب نوین در سال 1388 اولین تولیدکننده ایرانی بود که طبق گواهینامه EN 12469/NSF 49 کابینت ایمنی بیولوژیکی ( هودهای آزمایشگاهی )  را تولید کرد و اولین اختراع خود را در سال 1382 به ثبت رساند.

گواهی دریافتی رادطب

3

تحقیق و توسعه و ساخت دستگاه های جدید

در سال 2023، این شرکت تحولی را آغاز کرد که عمدتاً شامل استراتژیک M&A و گسترش سریع در ایران برای حفظ رشد درآمد قوی در دهه گذشته است.شرکت رادطب نوین همچنین تلاش‌های زیادی  در تحقیق و توسعه و اعطای مجوز خود را برای توسعه و تجاری‌سازی ابزارهای جدید پژوهشی علوم زیستی در حوزه‌های نوظهور افزایش می‌دهد و در نتیجه امکان اکتشافات علمی بنیادی و در نهایت کمک به تشخیص و ساخت داروهای آینده را فراهم می‌کند.

تجهیزات رادلب کو